Klojinių nuoma

Nuomojame pagrindines DOKA, FORM-ON, COMBISAFE, BOSCARO klojinių, laikinų aptvėrimų bei betono kėlimo sistemas:

  • pamatams
  • sienoms
  • kolonoms
  • perdangai

Padėsime rasti optimalų klojinių nuomos sprendimą. Suteiksime kvalifikuotas konsultacijas ir pateiksime rekomendacijas, kaip efektyviausiai naudoti klojinius ir jų komponentus.

Dėl nuomos teiraukitės tel. +370 620 93777 arba

el.p.: info @ s-forma. eu , info @ stakme . lt

Seminarai ir mokymai

Vedame praktinius mokymus-seminarus , kuriuose galite užduoti rūpimus klausimus apie tam tikrą klojinių sistemą, sužinoti jos pranašumus, taikymo sritis, taip pat svarbias charakteristikas, tokias kaip leistinas betono mišinio slėgis, klojinių plokščių naudojimo ciklų skaičius, veikimo terminas ir daug daugiau.

Klojinių projektai

UAB „Stakmė“ inžinieriai parinks jūsų objektui tinkamiausią klojinių sistemą, taip pat pagal jūsų brėžinius apskaičiuos reikiamą klojinių ir jų komponentų skaičių.

Naudodamiesi modeliavimo programomis, atliksime kompiuterinį klojinių skaičiavimą, atsižvelgiant į jūsų norus ir maksimalų galimą projekto ekonominį efektyvumą bei atsižvelgiant į visus projektavimo reikalavimus.

 

irangos nuoma

Klojinių remontas

Klojinių sistemas, kaip ir bet kurią kitą statybinę įrangą, reikia periodiškai atnaujinti arba remontuoti

Siūlome darbus, susijusius su klojinių elementų remontu.

• klojinių valymas nuo betono;
• klojinių elementų dažymas;
• pažeistų klojinių elementų pakeitimas, (fanera, įvorės, silikonas ir t.t);
• metalinių detalių tiesinimas.

GERIAUSI SPRENDIMAI RINKOJE

PASLAUGOS

Inžineriniai sprendimai

Jūsų paslaugoms įmonių grupės STAKMĖ ir jos partnerių ilgametę, daugiau kaip 10 metų patirtį turintys kvalifikuoti darbuotojai. Kurie pastoviai tobulinasi konsultacijų, projektavimo ir statybos projektų įgyvendinimo srityje.

Techninis palaikymas

UAB „Stakmė“ grupės inžinieriai paruošia visus reikalingus klojinių ir netipinių sprendimų surinkimo brėžinius jūsų objektui.

Darbo metu jūsų statybvietėje paskiriamas atsakingas UAB „Stakme“ inžinierius, kuris lydės jūsų objektą: teiks mokymus darbuotojams, paaiškins nestandartinius klojinių surinkimo laikus, išsiaiškins būsimus klojinių surinkimo veiksmus ir pateiks kitų klojinių surinkimo ciklų brėžinius.