APIE MUS

Kompetencija

Įmonės pagrindinė veikla – klojinių, saugumo sistemų ir jų elementų nuoma ir prekių susijusių su betonavimo darbais ar saugumo sprendimais, tiekimas. Prioritetas ilgalaikė klojinių bei saugumo sistemų nuoma. Tiekiame naujus  ir naudotus klojinių elementus bei sistemas. SIūlome monolitinio konstruktyvo inžinerinius sprendimus, klojinių projektavimą ir inžinerinį palaikymą Jūsų statybos objektuose.
Mūsų partneriai – ilgametę patirtį turinčios gamyklos.

Mūsų siūloma įranga padės kontroliuoti ir sumažinti riziką jūsų statybvietėse.

Mielai patarsime ir parengsime klojinių surinkimo planus, padėsime parinkti tinkamas ir optimalias klojinių sistemas, kad konstruktyviai įgyvendintumėte savo statybų projektą.

GERIAUSI SPRENDIMAI RINKOJE

PASLAUGOS

Inžineriniai sprendimai

Jūsų paslaugoms įmonių grupės STAKMĖ ir jos partnerių ilgametę, daugiau kaip 10 metų patirtį turintys kvalifikuoti darbuotojai. Kurie pastoviai tobulinasi konsultacijų, projektavimo ir statybos projektų įgyvendinimo srityje.

Techninis palaikymas

UAB „Stakmė“ grupės inžinieriai paruošia visus reikalingus klojinių ir netipinių sprendimų surinkimo brėžinius jūsų objektui.

Darbo metu jūsų statybvietėje paskiriamas atsakingas UAB „Stakme“ inžinierius, kuris lydės jūsų objektą: teiks mokymus darbuotojams, paaiškins nestandartinius klojinių surinkimo laikus, išsiaiškins būsimus klojinių surinkimo veiksmus ir pateiks kitų klojinių surinkimo ciklų brėžinius.